World: Viareggio Cup - Play Offs
14:00 Sassuolo U19 ? - ? Empoli U19 29/03 14:00
Turkey: Tff 3. Lig Group 3
12:00 12 Bingol ? - ? Afjet Afyonspor 29/03 12:00
12:00 Bayrampasa ? - ? Sultanbeyli 29/03 12:00
12:00 Diyarbakirspor ? - ? Sakaryaspor 29/03 12:00
12:00 Maltepespor ? - ? Bergama Bld. 29/03 12:00
12:00 Muglaspor ? - ? Duzyurtspor 29/03 12:00
12:00 Orduspor ? - ? Darica Genclerbirligi 29/03 12:00
12:00 Orhangazispor ? - ? Denizli BB 29/03 12:00
12:00 Tarsus ? - ? Payasspor 29/03 12:00
10:30 Elaziz Belediyespor Kulubu ? - ? Ankara Adliyespor 29/03 10:30
Turkey: Tff 3. Lig Group 2
12:00 Catalca ? - ? Silivrispor 29/03 12:00
12:00 Dardanelspor ? - ? Turk Metal 29/03 12:00
12:00 Derincespor ? - ? Kirikhanspor 29/03 12:00
12:00 Erbaaspor ? - ? Pazarspor 29/03 12:00
12:00 Halide E. ? - ? Dersimspor 29/03 12:00
12:00 Manisa ? - ? Duzcespor 29/03 12:00
12:00 Tire ? - ? Bodrumspor 29/03 12:00
12:00 Yesil Bursa ? - ? Batman Petrolspor 29/03 12:00
12:00 Yomraspor ? - ? Kemerspor 2003 29/03 12:00
Spain: Copa Federacion
17:15 Fuenlabrada ? - ? Saguntino 29/03 17:15
South Korea: Korean Cup
11:00 Anyang ? - ? Honam 29/03 11:00
10:30 Bucheon FC 1995 ? - ? Incheon University 29/03 10:30
10:30 Hwaseong ? - ? Gyeongnam 29/03 10:30
10:00 Asan Mugunghwa ? - ? Hanyang University 29/03 10:00
10:00 Busan Kyotong ? - ? Gimhae 29/03 10:00
10:00 Cheonan City ? - ? Daejeon 29/03 10:00
10:00 Gangneung ? - ? Ansan Greeners 29/03 10:00
10:00 Paju Citizen ? - ? Cheongju City 29/03 10:00
10:00 Seongnam ? - ? Suwon City 29/03 10:00
08:00 Busan ? - ? Gimpo C. 29/03 08:00
07:00 Daejeon Korail ? - ? Yangju 29/03 07:00
07:00 Gyeongju KHNP ? - ? Sunmoon Uni. 29/03 07:00
07:00 Yonsei ? - ? Yong In 29/03 07:00
06:00 Chuncheon ? - ? Korea University 29/03 06:00
06:00 Jeonju Citizen ? - ? Gyeonggi Central 29/03 06:00
06:00 Pocheon ? - ? Seoul E. 29/03 06:00
06:00 Yangpyeong ? - ? Cheongju 29/03 06:00
05:00 Mokpo City ? - ? Changwon 29/03 05:00
05:00 Yeungnam University ? - ? Hongik 29/03 05:00
04:00 Gyeongju Citizen ? - ? Ajou 29/03 04:00
South America: World Cup - Qualification
65' Peru 2 - 1 Uruguay 29/03 02:15
65' Brazil 2 - 0 Paraguay 29/03 00:45
Slovenia: Prva Liga
18:15 NK Olimpija Ljubljana ? - ? ND Gorica 29/03 18:15
17:30 Maribor ? - ? Radomlje 29/03 17:30
16:00 Domzale ? - ? Aluminij 29/03 16:00
15:00 Rudar ? - ? Celje 29/03 15:00
Scotland: Lowland League
18:45 Cumbernauld Colts ? - ? Whitehill Welfare 29/03 18:45
Scotland: Championship
18:45 Hibernian ? - ? Morton 29/03 18:45
Romania: Romanian Cup
18:30 CS U. Craiova ? - ? Din. Bucuresti 29/03 18:30
15:30 Mioveni ? - ? Voluntari 29/03 15:30
Poland: Iii Liga - Group Iv
14:00 Sola Oswiecim ? - ? Lublin 29/03 14:00
Norway: Super Cup
17:00 Brann ? - ? Rosenborg 29/03 17:00
North & Central America: World Cup - Qualification
65' Panama 1 - 1 USA 29/03 02:05
North & Central America: Gold Cup - Qualification
65' Nicaragua 3 - 0 Haiti 29/03 01:00
Lithuania: A Lyga
15:00 Trakai ? - ? Zalgiris 29/03 15:00
Italy: Serie D - Group I
13:00 Sersale ? - ? Sicula Leonzio 29/03 13:00
Italy: Serie D - Group H
13:00 Trastevere Calcio ? - ? Bisceglie 29/03 13:00
Italy: Serie D - Group D
13:00 Delta Rovigo ? - ? Rignanese 29/03 13:00
13:00 Imolese ? - ? Castelfranco 29/03 13:00
Italy: Serie D - Group B
13:00 Cavenago Fanfulla ? - ? Pontisola 29/03 13:00
13:00 Pro Patria ? - ? Grumellese 29/03 13:00
Italy: Serie D - Group A
13:00 Varese ? - ? Pro Settimo 29/03 13:00
Italy: Coppa Italia Lega Pro - Play Offs
18:30 Matera ? - ? Venezia 29/03 18:30
Hungary: Hungarian Cup
18:00 Ujpest ? - ? Vasas 29/03 18:00
17:00 Ferencvaros ? - ? DVTK 29/03 17:00
14:00 Budafoki ? - ? Soproni VSE 29/03 14:00
Germany: Regionalliga Sudwest
17:00 Kaiserslautern II ? - ? Kickers Offenbach 29/03 17:00
Germany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
17:00 Jagersburg ? - ? Karbach 29/03 17:00
Germany: Oberliga Niederrhein
18:00 Cronenberger ? - ? SSVg Velbert 29/03 18:00
17:30 Dusseldorf-West ? - ? Kray 29/03 17:30
17:30 Hilden ? - ? Honnepel-Niedermormter 29/03 17:30
17:30 Jahn Hiesfeld ? - ? Bocholt 29/03 17:30
17:30 Kapellen-Erft ? - ? Germania Ratingen 29/03 17:30
17:30 Krefeld-Fischeln ? - ? Homberg 29/03 17:30
17:30 Meerbusch ? - ? Baumberg 29/03 17:30
17:30 Schonnebeck ? - ? Uerdingen 29/03 17:30
17:00 SW Essen ? - ? TuRU Dusseldorf 29/03 17:00
Europe: Euro U17 Women - Second Stage
17:30 Netherlands U17 W ? - ? Switzerland U17 W 29/03 17:30
15:00 Austria U17 W ? - ? Slovenia U17 W 29/03 15:00
14:00 Greece U17 W ? - ? France U17 W 29/03 14:00
14:00 Russia U17 W ? - ? Belgium U17 W 29/03 14:00
Europe: Champions League Women
18:45 Lyon W ? - ? Wolfsburg W 29/03 18:45
18:00 Paris SG W ? - ? Bayern Munich W 29/03 18:00
17:00 Barcelona W ? - ? Rosengard W 29/03 17:00
Czech Republic: Youth League
11:00 Jablonec U21 ? - ? Dukla Prague U21 29/03 11:00
Czech Republic: Czech Cup Women
16:30 Slavia Prague W ? - ? Plzen W 29/03 16:30
Croatia: 2. Hnl
14:30 Imotski ? - ? Novigrad 29/03 14:30
14:30 Lucko ? - ? Sesvete 29/03 14:30
14:30 NK Dinamo Zagreb 2 ? - ? Dugopolje 29/03 14:30
14:30 NK Zagreb ? - ? Rudes 29/03 14:30
14:30 Sibenik ? - ? Gorica 29/03 14:30
14:00 Dragovoljac ? - ? Solin 29/03 14:00
Brazil: Campeonato Maranhense - First Stage - Play
18:45 Cordino EC ? - ? Imperatriz 29/03 18:45
Brazil: Campeonato Carioca - Taca Rio
18:30 Resende ? - ? Nova Iguacu 29/03 18:30
Brazil: Campeonato Brasiliense
18:30 Sobradinho ? - ? Ceilandia 29/03 18:30
Australia: Npl Nsw
08:30 Bonnyrigg White Eagles ? - ? Blacktown City 29/03 08:30
Australia & Oceania: World Cup - Qualification - T
65' Tahiti 0 - 2 Papua New Guinea 29/03 05:00